VOLNÉ POZICE

Scott&Hagget je dynamická společnost působící na českém trhu již od roku 1996. Přinášíme našim klientům služby v oblastech manažerského poradenství, vzdělávání a poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů. Více informací o naší společnosti naleznete na www.scotthagget.com

Pro naši divizi Management Consulting hledáme vhodné kandidáty na pozici INTERNÍHO TRENÉRA SPECIALISTY pro náš tým působící v oblasti automotive.

Místo výkonu práce: celá ČR

Zahájení spolupráce: ihned

Typ pracovního poměru: ŽL/HPP

Požadujeme:

- Výborná znalost angličtiny, znalost němčiny výhodou

- Dobrá znalost prostředí automotive

- Min. 3 roky praxe na pozici trenér / školitel

- Zkušenosti s vedením týmu nebo rozvojem obchodníků

- Analytické myšlení, proaktivní a kreativní přístup

- Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

- Zákaznická orientace

- Časová flexibilita

- Znalost PC (MS Office)

- ŘP sk.B

Náplň práce:

- Vedení a organizace tréninků, Assessment center

- Příprava a vedení produktových prezentací, tréninků

- Účast na mezinárodních školeních

- Korektury produkt info

- Obsahová správa školicích web aplikací

- Spolupráce s marketingem

- Správa interních databází

- Příprava tiskových konferencí

Nabízíme:

- zajímavou práci pro prestižní automobilové značky

- prostor pro Váš profesní a osobní rozvoj

- moderní a pohodlné pracoviště v centru Prahy

- finanční ohodnocení, které si vytváříte sami kvalitou a přínosem Vámi odvedené práce

- firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích

- nástup možný ihned

V případě zájmu pracovat v takovém prostředí nám zašlete svůj životopis spolu s krátkým motivačním dopisem na: andrea.husarova@scotthagget.cz

V předmětu prosím uveďte: trenér automotive.

Pro naši divizi Management Consulting hledáme vhodné kandidáty na pozice konzultantů pro tyto oblasti:

  • Strategický management organizace
  • Procesní audity a optimalizace
  • Finanční řízení
  • Audit procesů veřejných zakázek
  • IT strategie
  • Veřejná správa a samospráva

Profesní profil

  • charismatická osobnost s přirozenou autoritou
  • praxe v oblasti poradenství
  • zkušenosti s projektovým řízením
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • orientace v oblasti řízení lidských zdrojů výhodou
  • časová flexibilita
  • výborná znalost MS Office a případně nástrojů na dokumentaci procesů
  • znalost systémů řízení kvality a zvyšování výkonnosti
  • analytické myšlení
  • proaktivní a kreativní přístup k řešení komplikací
  • zákaznická a výkonová orientace
  • ŘP sk.B
  • angličtina – mluvené i psané slovo

Místo výkonu práce:

celá ČR

Zahájení spolupráce

dohodou

Typ pracovního poměru

ŽL/HPP

Nabízíme

  • zajímavou, tvůrčí a motivující práci v týmu aktivních lidí
  • prostor pro Váš profesní a osobní rozvoj
  • moderní a pohodlné pracoviště v centru Prahy
  • finanční ohodnocení, které si vytváříte sami kvalitou a přínosem Vámi odvedené práce
  • firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích

Naše firemní hodnoty

  • orientace na lidi, kteří si jsou schopni vytvořit sami zadání.
  • orientace na lidi jdoucí za vítězstvím.
  • orientace na lidi schopné vysokého nasazení.
  • orientace na lidi, kteří jsou schopni převzít zodpovědnost.
  • orientace na lidi, pro které je práce hodnotou a spatřují v ní možnost seberealizace.
  • orientace na lidi, kteří mají pevný bod sami v sobě (principy, hodnoty).
  • orientace na lidi schopné týmové práce a synergie.
  • Nízká tolerance nevýkonnosti a neloajality.

V případě zájmu pracovat v takovém prostředí nám zašlete svůj životopis spolu s krátkým motivačním dopisem na: office@scotthagget.cz

V předmětu prosím uveďte: konzultant.